Szkła Progresywne już od 370zł!

Zakład Optyczny Optyk Kłos

Szkła Progresywne już od 370zł!

Tak! U nas szkła progresywne zaczynają się już od 370zł! Jednak to nie jedyna opcja i możliwość zakupu atrakcyjnych progresywnych soczewek okularowych, gdyż dysponujemy bogatą paletą ofert promocyjnych dla naszych klientów, gdzie szczególnym zainteresowaniem cieszy się tzw. “MultiPara”, czyli promocja która umożliwia zakup dwóch par progresywnych soczewek okularowych praktycznie w cenie jednych! (dopłata do drugiej pary wynosi od 20zł do 199zł w zależności od konstrukcji).

Oferujemy również szkła progresywne z różnego rodzaju rabatami na wyspecjalizowane powłoki w tym z przystosowaniem do jazdy samochodem czy do pracy przy komputerze.

Duet to kolejna oferta promocyjna kierowana do Naszych klientów polegająca na tym, że przy zakupie szkieł progresywnych (i nie tylko) istnieje możliwość zakupu dowolnej drugiej pary szkieł za 100zł/para (białe) lub 200zł/para (barwione). To doskonała oferta dla osób, które chcą zakupić dla przykładu drugie przeciwsłoneczne lub potrzebują okularów do pracy biurowej a drugich na co dzień.

Po więcej informacji zapraszamy do Naszego Salonu Optycznego w Chorzowie przy ul. Wolności 5.